Aktualności

Serdecznie dziękuje wszystkim klientom którzy na mnie głosowali w tegorocznym Polish Choice of the Year 2017.

Opinie 

Niniejszym pragnę zarekomendować Panią Mecenas Barbarę Bitis świadczącą profesjonalne usługi w zakresie prawa rodzinnego. Pani Mecenas Barbara Bitis wykazała się rzeczowością i kompetencjami w prowadzonej przez nią sprawie. Jestem bardzo zadowolona z wysokiego poziomu usług prawnych świadczonych przez Panią Barbarę Bitis i szczerze ją polecam.

Paulina C., Londyn   

I have been Barbara's client since 2008. I strongly recommend her for matrimonial and immigration related legal services. Barbara is highly professional, detailed and informative as well as understanding and considerate

M.K., London


Jestem bardzo zadowolona z usług,ktore otrzymalam od Pani Barbary Bitis. Profesjonalny serwis,bardzo dobre podejście do klienta, duża kultura osobista i cena bez ukrytych kosztów.  Porady które otrzymałam byly jasno wytłumaczone zarowno w jezyku polskim jak i angielskim. Pani Barbara to bardzo dobre źródło  informacji. Goraco polecam korzystanie z uslug prawnych Pani Barbary, a w szczegolnosci z zakresu uslug prawa nieruchomosci jak i prawa rodzinnego. 

Zofia, O., Londyn


Pani Barbara Bitis reprezentowala mnie w sprawie rodzinnej o ustalenie kontaktów z dzieckiem w Angli. Jestem bardzo zadowolony z uslug oraz pracy Pani Barbary.

  Maciej J., Londyn

Media - Polish Express:  Aby zostac obywatelem UK


____________________________________________________________________________________________________________________________________

All Rights Reserved - © 2010